Community, Warszawa

Burgerowa moda powraca!

Wydawałoby się, że wakacje nie zachęcają do jedzenia dużych, tłuściutkich burgerów, a tu wręcz przeciwnie. W Warszawie nastała moda na knajpy serwujące smaczne burgery, z wysokiej jakości mięsa. W związku z tym zrobiliśmy dla Was mały ranking, gdzie warto się wybrać i zasmakować pysznego burgera. Zapewniamy Was, że po takiej uczcie nie spojrzycie już w kierunku McDonalda.

Miejsce 1: Barn Burger

Ostatnio odkryłam to miejsce dzięki moim znajomym i byłam pod ogromnym urokiem. Oczywiście sam lokal to nic specjalnego, nie ma się czym zachwycać, normalny bar ale serwują tam wyborne burgery, jedne z najlepszych w Warszawie, warto też zamówić frytki, które też są pyszne.

Recenzja napisana przez Kasiaprilę

Miejsce 2: Burger Bar

Jak burgery to tylko tam! Świetne miejsce na Mokotowie, które odwiedzam przynajmniej raz w tygodniu. Do wyboru mają hamburgera, cheesburgera, bbq burgera, greenchilliburgera oraz dla wymagających burgera z japońskiej wołowiny wagyu. Wszystkie wyśmienite, choć osobiście przepadam za bbq burgerem. Poza tym burgery są podawane w bułkach wypiekanych na miejscu, wszystkie składniki są świeże i smaczne. Ja do tej pory nie zawiodłem się na tym miejscu.

Recenzja napisana przez Gregorego

Miejsce 3: Hard Rock Cafe

Hard Rock to niesamowicie klimatyczne miejsce w samym sercu Warszawy (trochę szkoda, że zlokalizowane jest w Złotych Tarasach). Gdy tam pierwszy raz poszłam nie mogłam oderwać oczu od dekoracji, plakatów, zdjęć i gitar, które są wszechobecne! Następnym razem skuszę się na ich już kultowe hamburgery.

Recenzja napisana przez Martynę

Miejsce 4: Pink Flamingo

 

Nie wiem czy znajdzie się w Warszawie drugie takie miejsce gdzie hamburgery z ledwością mieszczą się na talerzu. Mowa oczywiście o Pink Flamingo – restauracji w amerykańskim stylu, która stawia na niewymuszony luz. Fantastyczny klimat tworzy nie tylko wystrój ale i muzyka z lat 50-tych dochodząca ze starych, amerykańskich głośników. Jedzenie jest naprawdę na wysokim poziomie. Oprócz hamburgerów znajdziecie tu pyszne przekąski(polecam Chicken Wig-Wam), sałatki i desery.

Recenzja napisana przez Żanetę O.

Jeżeli jeszcze znajdziecie trochę miejsca w Waszych brzuszkach to warto nie zapomnieć o jeszcze kilku innych miejscach, które również serwują pyszne burgery i cieszą się ogromną popularnością.

5. Jeff’s Grill and Bar

6. T.G.I Friday’s

7. Champions

8. my’o’my

9. Restauracja Kogel Mogel

10. Kosmos Kosmos

Jesteś niezadowolony z rankingu ponieważ nie ma Twojej ulubionej knajpy z burgerami? Nie ma problemu! Rozpoczyna się kolejny tydzień na Tupalo.com i możesz dodać swoje ulubione miejsce do naszej bazy, jak również je zrecenzować. Nasz ranking będzie na bieżąco aktualizowany, a to wszystkie dzięki Wam i Waszej aktywności w naszym serwisie. Tak więc do dzieła!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply