Community, Warszawa

Co-working space rozwiązaniem dla freelancerów.

Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z co-workingu? W dzisiejszych czasach bardzo zmienił się wzorzec pracy. Już nie musimy codziennie przychodzić do biura, możemy pracować w domu, w kawiarnii bądź w co-workingu. I te ostatnie miejsca zdobywają coraz więcej zwolenników. Typowy co-working zapewnia dogodne miejsce do pracy, dostęp do prądu , internetu i urządzeń biurowych. Wspólne lunche, imprezy, szkolenia, wszystko to ma na celu zapoznać osoby siedzące w jednym biurze i stworzyć miłą i pomocną atmosferę. Sami często korzystamy z takich miejsc, tylko po to, żeby zmienić otoczenie i nawiązać nowe kontakty. Mimo, że każdy z nas pracuje osobno, to jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe i utalentowane osoby, gdyż to oni dają na powera do kolejnych działań.

W Warszawie już teraz można znaleźć kilkanaście co-workingów, które mają bogatą ofertą. Można za równo wynająć biurko na godziny, na cały miesiąc bądź wynająć mikro-biuro. Tak więc, jeżeli cały czas poszukujecie ciekawego miejsca do pracy to warto zapoznać się z naszą listą. A może sami korzystacie z takich miejsc, jeżeli tak to czekamy na Wasze recenzje.

1. Noa Cowork 

2. AIP Business Link

3. Creative Hub 

4. Business Lab 

5. Biurco 

6. Cowork

7. Fantastic Studio 

8. Copoint 

9. Reaktor

10. ClockWork

A już za kilka dni wybieramy się do Berlina na imprezę Startup Crowl, w trakcie której będziemy zwiedzać cztery znane firmy startupowe, będziemy przyglądać się jak pracują i jaka atmosfera panuje w ich biurze.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply