Community, Warszawa

“Hot” miejsca w Warszawie

Połowa lipca już za nami, tak więc wakacje w pełni. 30 stopni, słońce, ciepłe wieczory, któż z nas tego nie kocha? Taka pogoda zachęca do spędzania czasu ze znajomymi w parkach, nad Wisłą, w pubach itp. Tego lata są miejsca, które cieszą sie dużą popoularnością dzięki świetnej atmosferze i super lokalizacji. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić nasz subiektywny ranki “gorących” miejsc w Warszawie.

Pierwsze miejsce to zdecydowanie już kultowy Cud nad Wisłą – klub stworzony z przeźroczystych kontenerów, gdzie można wypić piwo, wino, potańczyć przy wakacyjnych rytmach, bądź też wybrać się na jeden, z wielu organizowanych koncertów. Atmosfera tego miejsca totalnie relaksuje i zachęca do zabawy i chyba dlatego co wieczór można spotkać tam tłumy bowiących się warszawiaków.
Dodatkowo obok przygotowano plażę Nowe Życie, gdzie można wygodnie rozłożyć się na leżakach czy pograć w siatkówkę plażową. Nic tylko odpoczywać!

Cudowne miejsce, które przyciąga tłumy młodych osób, szczególnie wieczorami. Bardzo cieszy mnie to, że życie wzdłuż Wisły tego lata ożywa bo jak widać można się tam cudnie bawić. Co ciekawe, do Cudu nad Wisłą bardzo często są zapraszani znani dj’e co jeszcze bardziej nadaje charakter temu miejscu. Takie przybrzeżne miejsce kulturalno-imprezowe. Wszyskim polecam!

Recenzja napisana przez Kasiapril

Kolejne miejsce, które powstało w tym roku i już zdobyło sobie dużą sympatię wśród warszawiaków to Miasto Cypel.  Jest to wyjątkowa przestrzeń kulturalno-rozrywkowa mieszcząca się na już trochę zapomnianym a jak bardzo urokliwym Cyplu Czerniakowskim. Dla odwiedzajacych przygotowano dużo leżaków, rozstawiono kontereny, gdzie można kupić napoje wyskokowe i nie tylko no i oczywiście nie mogło zabraknąć niewielkiej didżejskiej sceny. Wszystko to sprawia, że będąc w centrum Warszawy można poczuć się jak na wakacjach…i o to właśnie chodzi, czyż nie?!

Jeżeli chcemy potańczyć, to oboowiazkowo należy odwiedzić wakacyjny klub muzyczny La Playa. Słomiane parasole, piasek, słońce i gorące rytmy, wszystko to sprawia, że można poczuć się tam jak na wakacjach. Dodatkowo odbywa się tam wiele tanecznych imprez, kursów tańca oraz koncertów. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Tak, tak, tak i jeszcze raz tak dla tego typu miejsc w stolicy. Świetna alternatywa dla „zamkniętych w czterech ścianach” klubach. Takich miejsc nam właśnie trzeba: plaża w środku miasta (mamy swoją chociaż niewielką namiastkę prawdziwej plaży). Duży plus za świetne widoki na Zamek KrólewskiStare Miasto. Muzyka bardzo taneczna, od razu porywa na parkiet. Do picia duży wybór alkoholi, w tym pysznych drinków, w sam raz na gorące noce.

Recenzja napisana przez EjDżej

Filmowa Stolica Lata to impreza, która przyciąga tłumy osób. Na terenie całej Warszawy, odbywa się ponad 80 projekcji. Idealny pomysł na spędzenie letnich wieczorów ze znajomymi. Wystarczy zabrać koc, popcorn i dużo dobrego humory.
Na pokazy filmowe wybrano 12 lokalizacji w tym: Pola Mokotowskie, Park Szczęśliwicki, Park Skaryszewski, Park Bródnowski, Królikarnie i wiele wiele innych. A jakie filmy można obejrzeć?…Bodyguard, Efekt motyla 3, Harry Potter i Czara Ognia, Incepcja, Infiltracja, Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Ucieczka itd. Jeżeli chcecie dokładniej zapoznać się z harmonogramem pokazów to tutaj znajdziecie więcej informacji.

A czy Wy macie tago lata jakieś ulubione miejsca, w których jesteście stałymi bywalcami? Jeżeli tak to napiszcie do nas o tym.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Lodowy konkurs w Tupalo.com | The Tupalo.com Blog July 18, 2012 at 4:30 pm

    […] jak możecie je zdobyć? Nawiązując do naszego posta o “hot” miejscach, jesteśmy bardzo ciekawi, które miejsca Wam najbardziej przypadły do gustu w te wakacje. […]

  • Leave a Reply