Community, Warszawa

Już teraz można dodawać zdjęcia do ulubionych miejsc na Tupalo.com

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Już od dzisiaj możecie dodawać zdjęcia do swoich ulubionych miejsce jak również do Waszych recenzji. Wprowadziliśmy również wiele interesujących zmian na naszej stronie internetowej, w szczególności jeżeli chodzi o kategorie miejsc (jak również zastosowaliśmy nowy algorytm oceny miejsc). Wszystko to ma sprawić, aby nasza strona internetowa była dla Was znacznie bardziej przystępna wizualnie. Już teraz możecie przesyłać zdjęcia i filmiki bezpośrednio z komputera lub skorzystać z zewnętrznych serwisów takich jak Flicer bądź Vimeo.

Od pewnego czasu nasi zaufani użytkownicy mają okazję wypróbowywać naszą funkcję dodawania zdjęć. Sami również mieliśmy okazję ją przetestować. Jak możecie zobaczy Floor Drees  (uzależniona od zdjęć) do tej pory dodała aż 1445 zdjęć! A może właśnie Wam uda się pobić ten wynik – takie niewielkie wyzwanie ;)

Tak więc już teraz prosimy Was o wypróbowanie naszych nowych funkcjonalności, dodając zdjęcia z Waszego ulubionego miejsca, tak żebyśmy wiedzieli gdzie w najbliższym czasie powinniśmy się wybrać.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply