Community, Warszawa

Lubimy zabawne recenzje! :)

Jak wiecie na Tupalo.com możecie oceniać miejsca, które odwiedziliście, dzielić się opiniami z innymi użytkownikami, ale również możecie komentować wypowiedzi innych (zaskoczeni?). Sami często to robimy w sytuacjach, kiedy recenzja nam się bardzo podoba, bądź wtedy kiedy najzwyczajniej w świecie się z nią nie zgadzamy. A co w sytuacji, kiedy, nie mamy nic do dodania poza wirtualnym “kciukiem do góry”, który potwierdzi, że recenzja jest zabawna?

Specjalnie dla tych, którym nie chce się pisać bądź chcą docenić talent pisarski innych,  stworzyliśmy przyciski dzięki którym można ocenić czy recenzja jest zabawna/przydatna/albo po prostu fajna.

Po oznaczeniu recenzji jako “zabawna”, jej twórca otrzyma od nas maila z informacją, iż to właśnie Ty doceniasz jego zabawną i ciekawą twórczość. Czyż to nie fajna nagroda za pomysłowość w tworzeniu recenzji? A jeżeli okaże się, że płacząc ze śmiechu żle oceniłeś/aś opinię? wystarczy ponownie nacisnąć ten sam przycisk i zielony znacznik znika. Woila!

A jeżeli komuś z Was przyjdzie do głowy oceniać swoje własne recenzje jako “zabawna/fajna/przydatna”, to mówimy “nie”. Takiej możliwości nie ma…jeszcze;)

Jeżeli natomiast jesteście fascynatami statystyk to na Waszym profilu możecie zobaczyć ile razy wręczyliście 5 gwiazdek (aż!), a ile razy dane miejsce Wam podpadło i przyznaliście tylko 1 gwiazdkę.

Tak więc namawiamy Was do odwiedzania naszej warszawskiej strony, dzielenia się opiniami o odwiedzanych miejscach i oczywiście do oceniania umiejętności pisarsko-recenzenckich innych użytkowników. Bo czyż nie cudownie otrzymać informacje, że Twoja recenzja rozbawiła kogoś do łez?! :D

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply