Community, Warszawa

Ranking najlepszych lodziarni w Warszawie

Czas letni z pewnością kojarzy się wszystkim z pysznymi lodami, które idealnie chłodzą nas w upalne dni. W związku z tym, że sezon lodowy można uznać za rozpoczęty, chcemy Wam przedstawić ranking najlepszych lodziarni w Warszawie.

Miejsce 1: La Fragola

Kawiarnia, w której atrakcją są zarówno lody jak i naleśniki, choć lody zdecydowanie wysuwają się na pierwszy plan:). Od wejścia do Fragoli mamy gablotkę z mnóstwem bardzo nietypowych smaków – sporo czasu może zająć wybór tych wymarzonych;). Kiedy stałam przed tą paletą barw miałam ochotę na wszystko jednocześnie, ale że dbam o linię, wzięłam te o smaku snickersa… Raj dla podniebienia! Nie wspominając o kombinacjach z ciastkami, owocami, polewami i innymi dodatkami, na których widok cieknie ślinka…

Recenzja napisana przez Wanilkę

Miejsce 2: Lodziarnia Limoni

A ja lodziernię Limoni lubię nie tylko za lody, ale i za swieżo wypiakane przepyszne ciacha- są wielkie i smakowite. To jedna z lepszych kawierni, w jakich byłam. Polecam tez ich coffe latte- pyszna, lekka i aromatyczna.

Recenzja napisana przez Extunię19

Miejsce 3: Malinowa

Lody robią chyba według własnych receptur. Są przepyszne, maja naprawdę parę ciekawych smaków. Cenowo nie jest najtaniej, a w środku trudno znaleźć wolne miejsce. Najważniejsze są jednak lody – i dla tych smaków jestem w stanie przymknąć oko na niewygody.

Recenzja napisana przez Krysię

Miejsce 4: Grycan Lody Od Pokoleń

To król wśród lodów, gałki są może i nie są tanie, ale pyszne i duże:) Największy wybór jest wśród sorbetów, ja lubię truskawkowy:) U Grycana można się napić również dobrego soku owocowego lub koktajlu – polecam szczególnie bananowy z mango (lub z wanilią, pamiętam jednak, że podstawą był banan). Oczy i podniebienie ucieszą też z pewnością świetne desery lodowe z owocami – kiwi, truskawką, brzoskwinią lub innymi dodatkami: popularną bitą śmietaną lub rurką waflową, palce lizać:)

Recenzja napisana przez Marysieńkę

Po odwiedzeniu La Fragoli, Limoni i Malinowej i spróbowaniu pysznych lodów polecamy Wam odwiedzić kolejne miejsca z naszej listy. Czyż to nie jest idealny sposób na spędzenie słonecznego i upalnego dnia?

5. Kawiarnia Kręcimy Lody

6. Yogen Fruz

7. Lody Soprano

8. Lodziarnia Wojciecha Hodunia 

9. Spumoni – Lodziarnia u Włocha

10. Cukiernia Titicaca

Jesteś niezadowolony z rankingu ponieważ nie ma Twojej ulubionej lodziarnii? Nie ma problemu! Rozpoczyna się kolejny tydzień na Tupalo.com i możesz dodać swoje ulubione miejsce do naszej bazy, jak również je zrecenzować. Nasz ranking będzie na bieżąco aktualizowany, a to wszystkie dzięki Wam i Waszej aktywności w naszym serwisie. Tak więc do dzieła!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Lodowy konkurs w Tupalo.com | The Tupalo.com Blog July 18, 2012 at 4:30 pm

    […] kasia | July 18, 2012 | Community, Contests, Warszawa | No comments TweetPamiętacie nasz ranking najlepszych lodziarnii ? Jeżeli tak, to teraz macie szansę osobiście spróbować i stwierdzić czy zgadzacie się z […]

  • Leave a Reply