Community, Warszawa

Warszawa też jest modna…Warsaw Fashion Street 2012

W najbliższy weekend 23-24 czerwca, odbędzie się już VIII edycja Warsaw Fashion Street. Tego dnia  Krakowskie Przedmieście przeistoczy się w wybieg, na którym będziemy mogli podziwiać wszystkie najnowsze trendy w modzie. Impreza ta pokazuje całemu światu, że Warszawa może też bawić się modą tak jak Paryż czy Mediolan. Wydarzenie to co roku gromadzi blisko 150 000 widzów, w tym szereg gwiazd, które wcielają się w role modelek. Na tak ciekawym wydarzeniu oczywiście nie może zabraknąć Tupalo.com.

Warsaw Fashion Week to nie jedyna imprezą w ten weekend, która jest związana z modą. I tak w najbliższą sobotę, w Mito Art Gallery odbędą się Targi Mody Ulicznej, gdzie można dostać bardzo fajne ubrania od znanych polskich projektantów , jak również od tych początkujących. Całej imprezie patronuje serwis ShowRoom, który skupia niezależne marki oraz projektantów z branży mody i designu.

24 czerwca na Saskiej Kępie odbędzie się już kolejna edycja Wyprzedaży garażowej. Z roku na rok impreza ta cieszy się coraz większym powodzeniem, tak więc jeżeli chcielibyście wystawić na sprzedaż jakieś swoje rzeczy to pamiętajcie, że do 21 czerwca możecie zgłaszać swoje stoiska.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply