Community, Contests, Warszawa

Wiosenny konkurs w Tupalo.com

Jeszcze emocje nie opadły po jednym konkursie, a tutaj w partnerstwie z marką The Body Shop zorganizowaliśmy dla wszystkich użytkowników Tupalo.com kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Chcemy umilić te pierwsze dni wiosny, dlatego też namawiamy Was do udziału.

Mamy dla Was dwa zestawy kosmetyków, które na pewno wszytkim przypadną do gustu. Jak można je zdobyć? Wystarczy, że zrecenzujecie swoje ulubione miejsca w Warszawie na naszej stronie Tupalo.com. Wraz z marką The Body Shop wybierzemy dwie najciekawsze  recenzje. Podzielcie się z nami swoimi opiniami na Facebooku bądź Twitterze. Pamiętajcie, że macie czas do 6 kwietnia no i jak zawsze uwielbiamy zdjęcia! :)

The Body Shop to oryginalna, naturalna oraz etyczna marka kosmtyczna, która została założona w 1976 roku w Wielkij Brytanii. Do produkcji kosmetyków marka używa naturalnych składników pozyskiwanych w różnych zakątkach świata. The Body Shop jest niezwykle dumny, że był pierwszą firmą kosmetyczną, która wprowadziała zasady uczciwego handlu do przemysłu kosmetyczneg. Ponadto The Body Shop jako pierwszy wprowadził opakowania kosmetyków, które mogą w 100% zostać poddane procesowi recyklingu. Produkty The Body Shop są tworzone z pasją, a ponadto stoi za nimi 5 Wartości, między innymi zobowiązanie do ochrony naszej planety oraz obrony praw zwierząt.

29 marca w Galerii Mokotów The Body Shop otwiera pierwszy polski sklep w zupełnie nowym koncepcie, który od wejścia zaprosi klientów do inspirującej podróży po świecie naturalnych kosmetyków.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply