Community, Warszawa

Pyszne babeczki idealne na każdą okazję

Ostatnimi czasy w Warszawie bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju cukiernio-kawiarnie gdzie można zamówić pyszne babeczki w wielu interesujących smakach. Idealnie sprawdzają się na małych i dużych przyjęciach a swoim kolorowym wyglądem kuszą nie tylko najmłodszych ale również starszych amatorów słodkości . My również po całym tygodniu ciężkiej pracy stwierdziliśmy, że należy nam się jakaś nagroda i zamówiliśmy babeczki z logiem naszego ukochanego Tupalo.com.

Tym razem skusiliśmy się na ofertę So Sweet Project. W ofercie można znaleźć babeczki  waniliowe, czekoladowe, orzechowo bądź marchewkowe. Dodatkowo jeszcze należy wybrać nadzienie, my zdecydowaliśmy się na wiśnię z amaretto. Na końcu oczywiście trzeba pomyśleć o dekoracji naszego smakołyka. Naszym zdaniem takie ciacho idealnie komponuje się z kawą i bardzo poprawia humor.

Kolejne miejsce, które słynie z cupcakes’ów i muffinów to Goodies. Dość niepozorne miejsce na Koszykowej, które codziennie jest oblegane przez miłośników takich babeczek. Dodatkowo na miejscu można skusić się na pyszną kawę, harbatę bądź gorącą czekoladę  i miło porozmawiać z osobami, tam pracującymi.

Kolejną cukiernię, którą warto odwiedzić to La Vanille na ulicy Kruczej. Niewielki lokal w stylu francuskiej kawiarenki z dość nowoczesnym wystrojem zachęca do spędzenia tam trochę czasu. Cukiernia ta oferuje aż trzynaście różnych smaków cupcakes’ów tak więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo można tam zamówić pyszną, aromatyczną kawę i posiedzieć ze znajomymi.

A czy wy znacie jakieś fajne cukiernie w Warszawie, gdzie również można dostać takie pyszne cuda? A może sami pieczecie takie słodkości?

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply