Community, Warszawa

Jak spędzić Sylwestra w Warszawie?

Wielkimi krokami nadchodzi sylwestrowa noc a Ty jesteś przerażony bo nie masz żadnych planów? Znam ten problem. Z jednej strony jest to jedna noc i nie chcemy wydać zbyt dużo pieniędzy, z drugiej strony w ten wyjątkowy wieczór chcemy świętować nadejście Nowego Roku. Specjalnie dla Was Tupalo.com przygotowało listę ciekawych imprez, które można odwiedzić w trakcie tej jednej, niepowtarzalnej nocy.

Jak co roku w Warszawie główna plenerowa impreza sylwestrowa odbędzie się na Placu Konstytucji. Hasło przewodnie tej imprezy to “Sylwestrowa Moc Przebojów”. W tym roku na scenie zagoszczą takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Dżem, De Mono, Golec uOrkiestra, Kora, Ania Wyszkoni, Blue Cafe, Maciej Maleńczuk z zespołem i wiele innych zespołów. Organizatorzy informują, że poza hitami gwiazd na scenie usłyszymy również football songi, które mają być super rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.  Jak zawsze Nowy Rok zostanie przywitany kolorowym i fantazyjnym pokazem sztucznych ogni, lampką szampana oraz życzeniami  od Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanny Gronkiewicz –Waltz. Cała impreze rozpoczyna się o godzinie 20 i potrwa 6 godzin.

Inne dzielnice również mają do zaoferowania swoim mieszkańcom szereg interesujących atrakcji. I tak Białołęcki Ośrodek Sportu organizuje koncert na którym wystąpi znany zespół Big Cyc. Zaplanowany jest również Recital Studia Piosenki Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz o godzinie 00:00 pokaz sztucznych ogni. Impreza rozpocznie się o 21:30 i potrawa do godziny 1:00.

Również Urząd Dzielnicy Bemowo organizuje zabawę sylwestrową dla swoich mieszkańców. W trakcie imprezy na scenie zagoszczą: DJ Domino, DJ Carbo, Georgina Tarasiuk. O północy zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni oraz efektowne widowisko multimedialne. Impreza zaplanowana jest na godzinę 21:00 a jej zakończenie na godzinę 1:00.

Poza oczywiście zorganizowanymi imprezami w plenerze, zawsze można spędzić tę wyjątkową noc w gronie najbliższych nam osób, popijając drinki bądź szampana i bawiąc się przy dźwiękach najnowszych hitów puszczanych w radiu. Najważniejsze jest to, żebyśmy sie wszyscy bawili i świętowali nadejście Nowego Roku w taki sposób, który nam najbardziej odpowiada.

Tak więc cała drużyna Tupalo, życzy Wam udanej zabawy sylwestrowej oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply