Community, Contests, Warszawa

Kinowy konkurs rozpoczęty!

Już niedługo na ekranach polskich kin będziemy mogli zobaczyć film “Królewna Śnieżka i Łowca” w reżyserii Ruperta Sandersa. W filmie jedną z drugoplanowych ról gra znana brytyjska modelka, aktora i aktywistka, Lily Cole, która od 15 maja pełni funkcję pierwszej ambasadorki marki The Body Shop. I to właśnie dzięki tej firmie mamy dla Was podwójne zaproszenie do kina na 31 maja na godzinę 20 do Cinema City w Cenrum Handlowym Arkadia na przedpremierowy pokaz filmu.

Jak można zdobyć takie zaproszenie? Wystarczy, że napiszecie recenzje swoich ulubionych miejsc w Warszawie. Dwie najciekawsze opinie zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami. Pamiętajcie, że macie czas do 29 maja 2012 roku i oczywiście podzielcie się z nami swoimi opiniami na Facebooku bądź Twitterze. Życzymy powodzenia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Patrycja May 25, 2012 at 12:57 pm

    W Warszawie wbrew pozorom jest bardzo dużo miejsc które maja dla kogoś to coś cennego, co przyciąga i uspokoja, a także które pozwala na przemyślenia. Mnie najbardziej odpowiada Multimedialny Park Fontann przy Wisłostradzie. Można przyjść tutaj w dzień, kiedy słoneczko świeci i można się poopalać ale także można się ochłodzić. Wieczorem za to można nacieszyć oczy pokazem multimedialnym jak i uszy muzyką. Dla mnie jest to miejsce zaczarowane, uwielbiam tu przychodzić, rozmyślać i spotykać się ze swoimi znajomymi. To miejsce żyje pełnią życia i to się czuje to miejsce pozwala naładować akumulatory.
    Pozdrawiam
    Patrycja R

  • Leave a Reply